طراحی سایت با فلش

شاید برای شما هم پیش آمده که در حین جستجو در مرورگرها با وب سایت هایی جذاب روبرو شده باشید که با تصاویر گرافیکی، موسیقی، اِلمان های متحرک نگاه کاربران را به خود جذب می کنند، متخصصان این سایت ها از نوعی دیگر از روش های تهیه ی وب سایت با نام فلش استفاده کرده اند تا بتوانند جذابیت های جدیدی را برای کاربران خود به نمایش بگذارند.

متخصصان این نوع از وب سایت ها با خلق تصاویر و یا جلوه های متحرک در زمان کوتاهی کلیه ی مفاهیم مورد نظر مدیران وب سایت ها را به شما نشان دهند و در کل کاربر خود را از ابتدای ورود به سایت با روش جدیدی راضی نگه می دارند. بیشتر سایت هایی که در حوزه ی بازی های آنلاین فعالیت می کنند از طراحی سایت با فلش استفاده کردند در واقع متخصصان در تهیه ی سایت با فلش این موضوع را در اولویت انتخاب خود قرار داده اند که سایت هایی در حوزه های تفریحی، سرگرمی، بازی و وب سایت هایی که جنبه ی ظاهری آنها مورد اهمیت است، باید به صورتی غیر مستقیم جذابیت ظاهری خود را به کاربران منتقل سازد و یا محصول و کالای مورد نظر مدیران در کوتاه ترین زمان توسط کاربر دیده شوند.

اگر بخواهیم در مورد تقسیم بندی وب سایت ها با استفاده از فلش صحبت کنیم باید آنها را به سه دسته تقسیم نماییم:

  • سایت های تمام فلش استاتیک: پایگاه داده ای وجود ندارد و همانند سایت های ثابت یکبار توسط متخصصین وب سایت ایجاد می شوند.
  • سایت های تمام فلش داینامیک: همانند سایت های پویا قابلیت تغییر دارند اما محدودیت در این تغییرات وجود دارد.
  • سایت های تمام فلش سه بعدی: این نوع از سایت ها در مقابل دیگر روش های تهیه ی سایت ها در وب بسیار سخت بوده و شرکت های محدودی توان ایجاد نمودن آنها را دارند.

کم شدن طراحی وب سایت فلش

اما در حال حاضر استفاده از طراحی سایت با فلش نسبت به اوایل ظهور این نوع از طراحی با روند رو به کاهشی روبرو شده است، وجود زبان های نشانه گذاری مانند HTML و CSS سبب شد تا به مدیران سایت ها امکانات تازه ای در خصوص تغییرات ظاهر سایت بدهد تا بتوانند با استفاده از این زبان های نشانه گذاری ظاهر سایت را برای کاربران جذاب تر نمایند. به طور کلی طراحی سایت با فلش نکات مثبتی در گذشته داشته است ولی با روند تغییرات در حوزه ی ایجاد سازی وب سایت ها این موارد محدود شده اند و دلایل دیگری هم زمینه ساز کاسته شدن از محبوبیت این نوع سایت شده که ما به توصیف برخی از این موارد می پردازیم :

 

  • کاربران با دیدن تصاویر متحرک مورد استفاده در این سایت ها تشویش می شوند که از سایت شما دیدن کنند اما با گذر زمان تحرک داشتن تصاویر تمرکز آنها را برای دیدن دیگر محصولات و قسمت های سایت شما از بین می برد و امکان دارد برای آنها آزاردهنده باشد.
  • استفاده از محتواهای تصویری و صوتی با داشتن ویژگی های خاص مربوط به حوزه ی فعالیت شما اختصاصی محسوب می شود اما باید این مورد را در نظر بگیریم که مرورگرها از طریق واژه ها می توانند فرآیند جستجو و انتخاب سایت مورد نظر کاربر را انجام دهند و با گزارش ارائه شده از سوی گوگل ناتوانی در ناخوانا بودن محتویات سایت های استفاده شده از فلش بیان شده و این نکته بسیار مهمی است.
  • فایل های استفاده شده در طراحی سایت با فلش حجم بسیار بالایی دارند که سبب می شود زمان انتظار کاربر را برای لود شدن سایت افزایش بدهد و این ممکن است برای کاربران ناخوشایند باشد.
  • سایت های ایجاد شده از روش فلش از امنیت بالایی برخوردار نیستند و مرورگرهایی مانند Chrom یا Mozilla پشتیبانی از این سایت ها را محدود کرده اند.

آیا استفاده از طراحی سایت با فلش راه مناسبی است؟

اگر فعالیت کاری شما در حوزه ی وب، نیاز به نمایش تصاویر متحرک، استفاده از فایل های صوتی، یا جلوه های تصویری زیادی دارد می توانید برای انتخاب نوع قالب سایت خود از کارشناسان در زمینه طراحی سایت با فلش راهنمایی بگیرید تا آنها با رعایت نکات مهم امنیتی و ارائه راه کارهای مناسب شما را یاری دهند. امن یار با داشتن تجربه در حوزه طراحی سایت با فلش پشتیبان شما برای داشتن وب سایت حرفه ای است.

 

مزایای طراحی سایت فلش

یکی از اساسی ترین مزیت طراحی وب سایت با فلش جذابیت و ارتباط بهتر با کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما می باشد. هر چه سایت شما زیباتر و جذاب تر باشد، بازدیدکنندگان با میل و رغبت بیشتری از سایت شما بازدید می کنند و امکان سپری کردن زمان بیشتر در سایت شما و بازدید از دیگر امکانات سایت را فراهم می کند.

سفارش آنلاین طراحی سایت با فلش
طراحی وب سایتشرکت خدمات شبکهنصب و راه اندازی شبکهکانفیگ روترمدیریت فایل ها در شبکهمدیریت اینترنت کاربرانمانیتورینگ کاربران در شبکهتبلیغات در گوگلسرور اختصاصی ارزانخرید آنلاین هاست لینوکسطراحی سایت مشاورهطراحی سایت فیلمطراحی سایت اختصاصیطراحی سایت آموزشگاهیطراحی سایت پوشاکطراحی سایت داینامیکطراحی سایت مذهبیطراحی سایت موسیقیطراحی سایت ورزشیطراحی سایت پرتالطراحی سایت حقوقیطراحی سایت آژانس مسافرتیطراحی سایت با وردپرسطراحی سایت با فلشطراحی سایت ریسپانسیوطراحی سایت هتلطراحی سایت علمیطراحی سایت همایشطراحی سایت خدماتیطراحی سایت با phpطراحی سایت شرکتیطراحی سایت کالا دیجیتالطراحی سایت شخصیطراحی سایت جامعه مجازیطراحی سایت انجمنطراحی سایت تبلیغاتیطراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت خبریطراحی سایت در شیرازطراحی سایت در مشهدطراحی سایت در یزدطراحی سایت اقساطیطراحی سایت املاکطراحی سایت بازرگانیطراحی سایت پزشکیطراحی سایت رستورانطراحی سایت داروخانهطراحی سایت صنعتی