طراحی سایت ریسپانسیو به چه معناست؟

با افزایش جذابیت های دنیای وب و استفاده روز افزون از اینترنت، کاربران علاقه مند شدند تا از مسیرهای راحت تری به سایت ها و خدمات دنیای تجارت الکترونیک دسترسی پیدا کنند، تبلیغات اینترنتی، خرید های آنلاین، ثبت سفارشات از طریق وب سایت های فروشگاهی رو به روز بیشتر از قبل در میان کاربران دیده می شود، پس شرکتها و کسب و کارهای اینترنتی مانند همیشه باید جذابیت های ظاهری وب سایت شان را در اولویت کارهای خود قرار دهند درنتیجه مفهوم واکنش گرا به حوزه ی طراحی سایت ریسپانسیو افزوده شد.

طراحی سایت ریسپانسیو به معنای بهینه سازی اندازه ی مناسب صفحه های وب سایت برای نمایشگرهای گوشی ها و تبلت ها گفته می شود، یعنی کاربران بتوانند به راحتی وب سایت شما را به صورت منظم و به اندازه ی صفحه نمایش گوشی و تبلت های خود مشاهده کنند. این قابلیت انعطاف پذیری در طراحی سایت ریسپانسیو سبب می شود تا کاربران بدون توجه از کوچک بودن صفحه ی نمایش خود از وب سایت شما دیدن کنند.

ریسپانسیو مسیر جدیدی را در روند افزایش سطح کاربران ایجاد نمود در واقع هرچه یک سایت برای صفحات گوشی های موبایل، تبلت ها انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد و کاربران را راضی نگه دارد می تواند بازتاب بیشتری از رشد را در فضای وب احساس نماید.

آیا ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت ها برای موتورهای جستجو اهمیت دارد؟

با رعایت نمودن مفهوم واکنش گرا یا ریسپانسیو رضایت مشتریان شما افزایش می یابد زیرا آنها مجبور نیستند برای دیدن وب سایت شما حتما از مانیتور و یا لپ تاپ استفاده کنند، پس میزان بازدید از سایت شما در موتور های جستجو بیشتر از قبل دیده می شود و این به ارتقاء رتبه ی سایت شما کمک زیادی می کند.
اهمیت ریسپانسیو بودن وب سایت ها موجب شد تا متخصصانی در حوزه تجربه کاری به درک و ارائه راه حل های مناسب برای نمایش بهینه سایت ها بپردازند. طراحی صحیح رابط گرافیکی (UI) و ایجاد تجربه ی کاربری مناسب (UX) دو حوزه فعالیتی ارزشمندی است که به افزایش کیفیت وب سایت شما کمک می کند و در نهایت میزان کاربران وب سایت شما را به سوی رشد چشمگیر هدایت می سازد.

 

با استفاده از مفهوم واکنش گرا چه محتوایی برای سایت ها مناسب است؟

ما با درنظر گرفتن اندازه ی وب سایت ها در صفحات گوشی های موبایل و یا تبلت ها باید محتوای مناسبی را برای سایت خود انتخاب نماییم. از توضیحات زیاد در مورد محصول و خدمات خود بپرهیزیم تا کاربران در صفحات کوچک گوشی و یا تبلت خود دچار سردرگمی نشوند و بتوانند به راحتی از سایت شما بازدید کنند و یا محصول انتخابی خود را انتخاب نمایند. طراحی سایت ریسپانسیو که توسط امن یار انجام می شود با رعایت انعطاف پذیری در اندازه یا همان واکنش گرا مناسب برای تمامی نمایشگراها مانند موبایل و تبلت ها هستند.

مزایای طراحی ریسپانسیو توسط امن یار چیست؟

طراحی وب سایت ریسپانسیو توسط امن یار علاوه بر اینکه کلیه مشخصات و مزایای مربوط به طراحی سایت ریسپانسیو را دارند، بلکه از لحاظ طراحی قالب و معماری کلی، سایت کاملا منطبق با قوانین و ضوابط های گوگل طراحی می شوند. همچنین مقیاس پذیری در آنها در حد بسیار بالایی رعایت شده است.

 

هزینه ها و قیمت طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو هزینه های مختلفی دارد و نسبت به سات اصلی که طراحی می شود متغییر است. برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با مشاورین امن یار تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش آنلاین طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی وب سایتشرکت خدمات شبکهنصب و راه اندازی شبکهکانفیگ روترمدیریت فایل ها در شبکهمدیریت اینترنت کاربرانمانیتورینگ کاربران در شبکهتبلیغات در گوگلسرور اختصاصی ارزانخرید آنلاین هاست لینوکسطراحی سایت مشاورهطراحی سایت فیلمطراحی سایت اختصاصیطراحی سایت آموزشگاهیطراحی سایت پوشاکطراحی سایت داینامیکطراحی سایت مذهبیطراحی سایت موسیقیطراحی سایت ورزشیطراحی سایت پرتالطراحی سایت حقوقیطراحی سایت آژانس مسافرتیطراحی سایت با وردپرسطراحی سایت با فلشطراحی سایت ریسپانسیوطراحی سایت هتلطراحی سایت علمیطراحی سایت همایشطراحی سایت خدماتیطراحی سایت با phpطراحی سایت شرکتیطراحی سایت کالا دیجیتالطراحی سایت شخصیطراحی سایت جامعه مجازیطراحی سایت انجمنطراحی سایت تبلیغاتیطراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت خبریطراحی سایت در شیرازطراحی سایت در مشهدطراحی سایت در یزدطراحی سایت اقساطیطراحی سایت املاکطراحی سایت بازرگانیطراحی سایت پزشکیطراحی سایت رستورانطراحی سایت داروخانهطراحی سایت صنعتی