طراحی وب سایت خدماتی

با گسترش کسب و کار ها در حوزه ی وب و افزایش چشمگیر آنها داشتن یک وب سایت برای هر یک از شرکت ها و یا سازمان ها یک مسیر امن جهت دسترسی سریع کاربران توصیف می شود. از آنجایی که شرکتها و موسسات در حوزه های مختلفی فعالیت می کنند هر یک به صورت جداگانه نیاز به یک سایت با ابزارهای لازم در حوزه ی خود دارند. همه ی سایت ها دارای محصول نیستند، در واقع برخی به اشتباه بر این باورند که برای داشتن یک وب سایت حتما باید محصول برای فروش داشته باشند. شرکتها و موسساتی هستند که در زمینه های مختلف خدماتی فعالیت نموده و نیاز مشتریان یا کاربران خود را برطرف می سازند و از داشتن وب سایتی اختصاصی برای خود استفاده می کنند تا با داشتن یک سایت متشکل از ابزارهای مرتبط برای نشان دادن خدماتی
که عرضه می کنند بهتر بتوانند مخاطبان و مشتریان خود را در دنیای وب و کسب و کارهای اینترنتی راضی نگه دارند.

 

شرکت های خدماتی چیست؟

امروزه نیازهای مردم فقط به خرید یک کالا خلاصه نمی شود، مثلا یک سازمان را در نظر بگیرید که کارکنان زیادی دارد و آنها موارد حقوقی خود را نسبت به جایگاه شغلی خود نمی دانند وجود یک وب سایت برای تامین این نیاز، یک مجموعه خدماتی محسوب می شود که از طریق ارائه خدمات به صورت مشاوره حقوقی، درآمد کسب می کند. یا اعزام افرادی که تمایل به تمیزکاری و نظافت در شرکتها و منازل دارند، وب سایت شما می تواند پل ارتباطی باشد برای آنهایی که دنبال کار در این زمینه هستند و کارفرماهایی که دوست دارند از یک جای معتبر فردی را استخدام نمایند.

پس شرکتهای خدماتی با ارائه خدماتی که مشتریان و افراد مختلف نیاز دارند تاسیس می شود و بابت این خدمات درآمد کسب می کنند.داشتن یک وب سایت خدماتی نیاز کاربران را در سطح گسترده تری می تواند بررسی و تامین سازد، مثلا اگر شما یک شرکت خدماتی در حوزه اعزام نیروی انسانی به منازل و شرکتها باشید و فقط از طریق تراکت ها و تبلیغات روزنامه ای به درج آگهی بپردازید شاید افرادی در سطح محدودی شما را بشناسند، از طرفی تجربه و سوابق شرکت شما از چشم مشتریان و کارفرمایان پوشیده بماند، یا افرادی که تمام طول روز درگیر هستند اصلا چشم شان به آگهی شما نخورد ولی با داشتن یک وب سایت خدماتی به راحتی در اولین جستجوها توسط کاربران دیده می شوید و حتی می توانید میزان رضایت مشتریان را از خدمات ارائه شده برای آنها را در سایت تان به صورت نمودار نمایش بدهید وجود این گزارش ها اعتماد کارفرمایان و مشتریان شما را افزایش نسبت به مجوعه تان افزایش خواهد داد.

 

وقتی برای کسب و کارهایی طراحی سایت خدماتی را انجام می دهیم باید برخی موارد را در نظر بگیریم:

  • خدماتی که در سایت قرار می گیرد باید به طور شفاف بیان کننده نیازی باشد که مشتریان به دنبال آن هستند. بهتر است پیش از ایجاد یک سایت در حوزه ی خدماتی سایت رقبا خود را مورد بررسی قرار دهید تا نقاط ضعف آنها را شناسایی کرده و تبدیل به نقطه قوت مجموعه ی خود سازید.
  • از سیستم ارتباط با مشتریان و ارسال نظرهای آن استفاده نماییم و نحوه ی رضایت آنها را در قالب گزارش هایی گویا در وب سایت تان به نمایش بگذارید تا مشتریان شما بدانند میزان رضایت آنها برای مجموعه شما اهمیت زیادی دارد و نظرات خودشان را نسبت به بهتر شدن مجموعه تان برای شما ارسال نمایند.
  • محتوای مرتبط با خدماتی که ارائه می دهید برای وب سایت مجموعه خود تهیه کنید، مثلا اگر در حوزه ارائه خدمات به صورت آموزشی فعالیت می کنید دروس و مطالب مرتبط با آموزش های خود را به صورت محتوای متنی در سایت خود درج سازید.
  • در حوزه طراحی سایت خدماتی نیز اصول مبتنی با بهینه سازی سایت و سئو نیز بهتر است رعایت شود تا رتبه سایت خود را در لینک های بالا در موتور جستجو بتوانید مشاهده سازید.
  • ظاهر سایت شما بهتر است جذاب و جدا از پیچیدگی باشد، طراحان سایت خدماتی شما باید این موضوع را در نظر بگیرند که یک فرد که به دنبال خدمات مورد نظر خود می گردد وقت کافی برای بازدید از سایت های پیچیده و شلوغ ندارد و به محض احساس سردرگمی سایت شما را ترک خواهد کرد.
  • ارزش گذاری که برای ارائه خدمات خود در نظر می گیرید بهتر است متناسب با سطح کیفیت خدمات مجموعه تان باشد مثلا اگر میدانید فایل آموزش شما کیفیت تصویری مناسبی ندارد برای مبلغی که دریافت می کنید تخفیف قائل شوید و یا به این نکته در قسمت معرفی خدمات اشاره کنید یادتان باشد کاربران به هیچ وجه دوست ندارند بعد از پرداخت هزینه خدماتی، رضایت کامل از خدماتی که دریافت می کنند، نداشته باشند.

 

 

مجموعه ی امن یار برای طراحی سایت خدماتی شما کلیه نکات با اهمیت جهت افزایش رضایت کاربران سایت شما را درنظر خواهد گرفت و راهنمای شما در حوزه ی داشتن یک وب سایت مناسب با کسب وکارتان است.

 

سفارش آنلاین طراحی سایت خدماتی