اگر نیاز به کمک یا مشاوره دارید تماس بگیرید ۰۹۱۳۸۰۰۰۹۸۷

تبلیغات در گوگل چیست !

 

در صفحه ی اول گوگل ، علاوه بر نتایجی که گوگل بخاطر پربازدید بودن سایت و بهینه بودن سئو نمایش می دهد، در صفحه ی اول ۴ نتیجه بالاسر تمامی نتایج به شما ارائه می دهد که کنار آنها کلمه ی AD که مخفف کلمه ی Advertisement می باشد، قرار گرفته اند. این نتایج تبلیغات در گوگل هستند و بدون در نظر گرفتن سئو و کلیک روی سایت شما حتی اگر روز اولی است که سایت خود را فعال نموده اید، در بالای صفحه و حتی بالاتر از کسانی که ماهها و یا حتی سالها روی سئو و آمار بازدید خود کار کرده اند قرار می گیرید .

شرکت تبلیغات اینترنتی یا درج آگهی رایگان ؟

 

این سوالی است که شاید برای اکثر شما پیش بیاید ، شاید شما فکر کنید بهترین روش تبلیغات محصول یا کار شما تبلیغات در تلویزیون است اما در اولین قدم به دلیل هزینه بسیار زیاد از این روش تبلیغاتی منصرف می شودید و به تبلیغا در شبکه های اجتماعی ، روزنامه ها ، پخش تراکت و یا سایر روش های تبلیغاتی روی می آورید اما در تمامی این روش ها و حتی در تبلیغات تلویزیونی شما به دنبال مشتری هستید ، محصول یا کار خود را معرفی می کنید و منتظر هستید تا افراد با دیدن تبلیغ شما در صورت نیاز به سراغ شما بیایند اما در تبلیغات درگوگل مشتری در صفحات گوگل به دنبال شما میگردد . پس با چند لحظه تفکر متوجه میشوید که حتی تبلیغ در تلویزیون هم بازدهی تبلیغ در گوگل را هرگز نخواهد داشت . برای سفارش تبلیغات خود به شرکت تبلیغات اینترنتی ما تماس بگیرید یا سفارش آنلاین بدهید .

چگونگی سفارش تبلیغ در گوگل

 

ابتدا شما یکی از پلن های زیر را برای تبلیغ در گوگل انتخاب میکنید و روی دکمه سفارش کلیک میکنید سپس نام سایت خود  و متن تبلیغ و کلمات کلیدی خود را برای درج آگهی در گوگل تایپ می کنید و در مرحل بعد مشخصات فردی خود را به همراه ایمیل و یک رمز عبور دلخواه وارد میکنید و در مرحله بعد فاکتور خود را پرداخت میکنید ، آگهی شما بین ۱ تا ۴۸ بعد از پرداخت فعال خواهد شد . لازم به ذکر است گزارش تبلیغ در گوگل شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود .شما میتوانید برای گرفتن نتیجه بهتر از تبلیغات درگوگل با ما به رایگان مشاوره کنید .

تعرفه تبلیغات در گوگل

 

نام پلنقیمت به تومانتوضیحات بیشتر و سفارش آنلاین
پلن ۵۰ دلاری۸۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۵۰ دلاری
پلن ۱۰۰ دلاری۱۵۵۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۱۰۰ دلاری
پلن ۱۵۰ دلاری۲۳۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۱۵۰ دلاری
پلن ۲۰۰ دلاری۳۰۵۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۲۰۰ دلاری
پلن ۳۰۰ دلاری۴۵۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۳۰۰ دلاری
پلن ۵۰۰ دلاری۷۲۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۵۰۰ دلاری
پلن ۷۵۰ دلاری۱۱۰۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۷۵۰ دلاری
پلن ۱۰۰۰ دلاری۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۱۰۰۰ دلاری
پلن ۲۰۰۰ دلاری۲۷۲۰۰۰۰۰ تومان ثبت سفارش ۲۰۰۰ دلاری

 

تبلیغات در گوگل چگونه کار می کند؟

 

هر ماه میلیاردها بار مزایده برای کلمات کلیدی برگزار می گردد و کسانی که در مزایده شرکت کرده اند برسر این کلمات کلیدی رقابت می کنند. نمایش تبلیغ در گوگل شما هیچ هزینه ای ندارد. تنها هنگامی که کسی روی تبلیغ شما کلیک می کند برای شما هزینه خواهد داشت که براساس مزایده ای که انجام گرفته ممکن است متغیر باشد و شما هستید که حداکثر مبلغی که حاضرید برای هر کلیک پرداخت کنید را تعیین می کنید. اگر مبلغ پیشنهادی شما کمتر از میزان تعیین شده توسط مزایده باشد، تبلیغ شما نمایش داده نمی شود و برای شما ایمیلی ارسال می شود تا این مبلغ را برای نمایش تغییر دهید. می توانید میزان مبلغ پیشنهادی را روی حالت اتوماتیک نیز قرار دهید تا به صورت خودکار مبلغ پیشنهادی شما برای قرار گرفتن در صدر نتایج کافی باشد.  با باز کردن حساب و وارد کردن کلمات کلیدی دو مورد در جایگاه نمایش شما در گوگل تأثیر دارند. یکی میزان مبلغ پیشنهادی شما برای هر کلیک که با bid نمایش داده می شود و دیگری quality score یا کیفیت تبلیغ شما که از ۱ تا ۱۰ محاسبه می شود. حاصلضرب این دو، جایگاه شما را در رقابت با سایرین در جستجوی گوگل تعیین می کند. Bid، را می توانید کم و زیاد کرده و یا برای اطمینان از نمایش همیشگی روی حالت اتوماتیک قرار دهید اما quality score بر اساس میزان مربوط بودن کلمات کلیدی شما به محتوای سایتتان برمی گردد. هر چه میزان کلیک بر اساس آن کلمه ی کلیدی خاص بر روی تبلیغ شما بیشتر باشد، quality score بالاتر خواهد بود و علاوه بر آن خود گوگل توسط ربات های جستجوگر این مرتبط بودن را تعیین می کند. کلمات کلیدی شما باید بارها در محتوای سایت شما بکار رفته باشند و در متن تبلیغ نیز از آن کلمات استفاده کرده باشید تا گوگل راحت تر این ارتباط را مشاهده کند. سرعت لود شدن سایت شما نیز بر quality score تأثیر می گذارد و هرچه سایت شما سریعتر لود شود، کیفیت بهتری به آن تعلق می گیرد. حاصلضرب bid در quality score تعیین می کند که جایگاه شما در صفحه ی اول چگونه باشد و شما چه میزان هزینه برای هر کلیک پرداخت کنید. هر چه این حاصلضرب بالاتر باشد، هزینه برای هرکلیک شما کمتر و نمایش شما در مقایسه با رقبا بالاتر خواهد بود. گوگل عدم ارتباط کلمات کلیدی با محتوای سایت را با دریافت هزینه ی بیشتر برای هر کلیک جریمه می کند. گزارش های ارسالی از طرف گوگل بر روی ایمیل شما می توانند بهترین گزینه برای ایجاد تغییرات در کلمات کلیدی و میزان مبلغ پیشنهادی برای این کلمات باشند. همچنین می توانید بر اساس کیفیت دریافتی از گوگل ادز، محتوای سایت خود را برای دریافت quality score بالاتر تغییر دهید و پس از مدتی بدون نیاز به تبلیغات در صفحه ی اول گوگل نمایش داده شوید. تیم تبلیغاتی امن یار با تخصص در این زمینه و گذراندن دوره های خاص می توانند بهترین راهنما برای تبلیغات شما باشند. شما همچنین می توانید مدیریت کلمات کلیدی خود را برای دریافت بهترین نتیجه به ما بسپارید .

 

 

کشور ایران در لیست کشورهای گوگل نیست! چگونه می توانید حساب باز کرده و نتایج را در ایران نمایش دهید؟

متأسفانه به دلیل تحریمات، امکان بازکردن و شارژکردن حساب تبلیغات گوگل در کشور برای هموطنان عزیز و صاحبان سایت ها و مشاغل وجود ندارد. ما برای رفاه حال شما این تحریمات را دور زده ایم و با ثبت چندین شرکت در خارج از کشور این کار را برای شما انجام می دهیم. ما با ترفندهای خاص توانسته ایم به بهترین نحو نمایش آگهی شما را در ایران به حداکثر برسانیم تا هزینه ی پرداختی شما برای تبلیغات برای شما به صرفه باشد. به دلیل تخفیفات و پیشنهادات ویژه ای که گوگل برای شرکت ها قائل است، ما توانسته ایم برای رفاه حال شما، قیمت های پایین تری نسبت به سایر رقبا برای پلن های تبلیغاتی شما مشتری عزیز تعیین کنیم. ما کمال احترام را برای رقبای خود قائلیم و قصد قیمت شکنی نداریم. اما در دنیای رقابتی امروز رفاه حال مشتری حرف اول را می زند و امیدواریم که تمام کسانی که در کشور فعالیت اقتصادی دارند، در این راستا فعالیت خود را تنظیم کنند.

آیا تبلیغ در گوگل نتیجه بخش است؟

نه تنها در ایران بلکه در جهان، اولین موتور جستجوگر و پربازدیدترین سایت، گوگل می باشد. در ایران اکثریت قریب به اتفاق کاربران برای جستجوهای خود از گوگل استفاده می کنند. با تعیین کلمات کلیدی پرجستجو که در گزارش های دریافتی به راحتی بر اساس تعداد جستجو و کلیک قابل تشخیص هستند، می توانید تعداد مشتری های خود را روز به روز افزایش دهید. به جرأت می توان گفت که تبلیغ در هیچ کجای اینترنت، به اندازه ی تبلیغات گوگل ثمربخش نیست. به ندرت کسی آدرس وبسایت خاصی را در نوار بالا تایپ می کند. افراد معمولاً از طریق گوگل اقدام به پیدا کردن سایت مورد نظر خود می کنند. حتی اگر شخص جستجو کننده به دنبال وبسایت دیگری باشد نیز تبلیغ شما می تواند خیلی از مشتری های رقبای شما را جذب کند و بر رونق کار یا وبسایت شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

هزینه ی هر کلیک چقدر است؟

هزینه ی هر کلیک همانطور که در قسمت " تبلیغات در گوگل چگونه کار می کند؟" توضیح داده شد، متغیر است و علاوه بر تعداد افراد شرکت کننده در مزایده، بر اساس bid و quality score شما نیز متغیر است. این میزان را در گزارش های دریافتی از گوگل می توانید مشاهده کنید. در صورتی که مبلغ پیشنهادی شما کم باشد، در گزارش مشخص می گردد. همانطور که گفتیم سیستم تعیین هزینه ی هر کلیک براساس مزایده و گزینه های دیگری که پیش از این به آنها پرداختیم تعیین می گردد. شما میتوانید با تعیین میزان بودجه ی روزانه برای تبلیغات، میزان مبلغ پیشنهادی برای هر کلیک و تعیین زمان نمایش تبلیغات شما در روز بر اساس برنامه بندی زمانی، نحوه و میزان پرداخت خود را برای تبلیغات کنترل کنید. اما یادآور می شویم که در صورتی که مبلغ پیشنهادی شما کمتر از مبلغ تعیین شده در مزایده باشد، تبلیغ شما نمایش داده نخواهد شد.

درج آگهی در گوگل در چه ساعاتی بهتر است ؟

 

برای درج آگهی در گوگل بهترین زمان از ۸ صبح است تا ۶ عصر اما این موضوع به خدمات یا کالا شما هم بستگی دارد ، مثلا اگر شما یک سایت فروشگاهی هستید دیگر زمان نمایش تبلیغ مهم نیست ولی اگر سایت خدماتی دارید بهترین زمان نمایش تبلیغ در ساعات اداری است .

گوگل ادز در کشور ما تحریم است ؟

 

بله ، اکانت گوگل ادز را نمی توان با آی پی ایران ساخت یا باز کرد و برخی از امکانات گوگل ادز نیز برای کشور ما خذف شده است ، به طور کلی درج آگهی در گوگل تحریم است اما نمایش آن مشکلی ندارد ولی ما آگهی شما را توسط شرکت ثبت شده در امارات و با مشخصات حقیقی و دلار قانونی ثبت میکنیم پس جای نگرانی و مشکلی وجود ندارد .

تبلیغات در صفحه اول گوگل برای چه مشاغلی مناسب است ؟

 

به طور کلی تبلیغات در صفحه اول گوگل برای اکثر مشاغل و محصولات مناسب است ولی توجه کنید ممکن است سایتی با تبلیغ یا بدون تبلیغ در اولین سطر نتایج گوگل باشد اما فروشی نداشته باشد که این امر ممکن است به دلیل ریسپانسیو نبودن سایت یا کندی سرعت سایت یا گران فروشی یا غیره باشید پس فقط در سطر اول گوگل بودن مهم نیست و برای فروش مطلوب نیاز به سایتی ریسپانسیو و با سرعت خوب دارید .

تبلیغات گوگل چقدر هزینه نیاز دارد ؟

 

شما میتوانید از ۵۰ دلار تبلیغات در گوگل  خود را شروع کنید ، همچنین تنها تفاوت بین پلن ها در قیمت محاسبه شده در دلار آنها است . در پلن های بالاتر قیمت دلار ارزان تر محاسبه می شود و در هیچ چیز دیگری با هم تفاوت ندارند .

تبلیغات اینترنتی نیاز به سایت دارد ؟

 

با پیشرفت تکنلوژی آگهی مردم نیز بالا رفته و به دلیل کلاهبرداری های گوناگون در بستر اینترنت و فضای مجازی برای فروش و موفقیت در تبلیغات اینترنتی  نیاز به یک سایت دارید .  برای اعتماد بیشتر مشتریان بهتر است نماد اعتماد الکرونیکی را برای سایت خود بگیرید .

تبلیغات ارزان در گوگل

شما دارنده یک وب سایت در حوزه های مختلف تجاری هستید، بعد از تهیه یک وب سایت جامع و استفاده از اصول صحیح مبتنی بر محتوا و بهینه سازی سایت، نیاز دارید تا کسب و کار یا تجارت خود را در جایگاه مناسب و وسیع تری در دنیای وب به نمایش بگذارید تا به درآمد بیشتری دست یابید.

تبلیغات یکی از شاخه های مهم در کلیه تجارت ها محسوب می شود، میلیون ها کاربر با دیدن تبلیغات های اینترنتی به شکل های مختلف جذب سایت ها و یا مشتری فروشگاه های اینترنتی  می شوند، متخصصان زیادی نیز در این حوزه فعالیت می کنند و این شاخه را به به عنوان یکی از کاربردی ترین مسیرها جهت افزایش فروش و یا جذب مخاطبان بیشتر تبدیل کرده است. اعتماد کردن به شرکت ها و سازمان های تبلیغاتی شاید هزینه های زیادی را در برداشته باشد و برای یک وب سایتی که توسط یک مجموعه نوپا ایجاد شده مسیر سختی باشد. در این زمینه مرورگرها هم شاخه ای از تبلیغات را در اختیار مشاغل مختلف تحت وب قرار داده اند، یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین موتورهای جستجو، گوگل است که این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید با هزینه متناسب تر  تبلیغات شما در گوگل به نمایش گذاشته شود.

 

چگونه درخواست تبلیغات در گوگل را ارسال نماییم؟

در صفحات وب اولین مسیر قابل شناسایی برای موتورهای جستجو و مرورگرها استفاده از کلماتی است، شرکت گوگل نیز ابزارهایی را برای پیدا کردن این کلمات پیش روی محتواگذاران و کسانی که تولید محتوا می کنند قرار داده تا متن های مرتبط به سایت خود را با استفاده از این کلمات تهیه کنند، اصول و استانداردهایی که یک سایت برای بهینه سازی (seo) رعایت می کند، دومین مسیری است که توسط کارشناسان مدیریت محتوا و سئو باید در وب سایت ها پیاد سازی شود.

شما با انتخاب یکی از آیتم های زیر متن تبلیغاتی یا کلمات کلیدی خود را برای درج آگهی در گوگل تایپ می نمایید در  مرحله بعد مشخصات فردی و آدرس پست الکترونیک (ایمیل) خود را به همراه  انتخاب یک رمز عبور ارسال می کنید. بعد از طی کردن مراحل بالا فرم شما تکمیل شده و فاکتور قابل پرداخت را می توانید مشاهده و سپس پرداخت نمایید. در مرحله نهایی، آگهی شما بین ۱ تا ۴۸ ساعت پس از پرداخت نهایی فعال خواهد شد.

  • ضمن سپاس از اعتماد شما به امن یار جهت تبلیغات اینترنتی گوگل، از آنجایی که افزایش کاربران و مشتریان سایت شما برای مجموعه ی ما از اهمیت زیادی برخوردار است با ارائه گزارش از تبلیغات شما به آدرس پست الکترونیکی تان (ایمیل)، شما را از چگونگی وضعیت تبلیغات خود آگاه خواهیم ساخت. شما می توانید در راستای رسیدن به هدفی سازنده تر در گوگل، در صورت تمایل از مشاوره رایگان ما در این زمینه نیز بهره مند شوید.

 

تبلیغ در گوگل چگونه است؟

سایت شما با استفاده از کلمات کلیدی در  موتورهای جستجو قابل شناسایی است، در حقیقت این ربات های گوگل هستند که می توانند رابطه ی بین کلمات کلیدی انتخاب شده توسط شما و نیاز کاربران را بررسی کنند، به صورت نمونه فرض کنید یک کاربر به دنبال ماشینی با مدل خاصی در اینترنت شروع به جستجو می کند با تایپ ماشین و مدل درخواستی خود ربات های موجود در مرورگرها بدنبال سایت هایی با همان کلمات تایپ شده توسط کاربر می گردند در واقع محتوای متنی شما قبلا با استفاده از آن مدل و نوع ماشین توسط ربات های گوگل شناسایی می شود و سایت شما به کاربر پیشنهاد داده می شود با کلیلک کردن کاربر روی سایت شما هزینه تبلیغات گوگل برایتان ثبت خواهد شد. این مبلغ درخواستی از طرف گوگل متغیر است و توسط مزایده ای که توسط مدیران سایت قبلا انجام گرفته تعیین می گردد حال اگر مبلغ پیشنهادی شما برای قرار گرفتن در رتبه های بالاتر کافی نباشد، تبلیغ شما در گوگل نشان داده نمی شود.

 

با ایجاد حساب در گوگل شما می توانید از دو جایگاه برای نمایش دادن تبلیغات خود استفاده نمایید در واقع این دو جایگاه اهمیت بسیار زیادی در نمایش تبلیغات تان در گوگل دارد:

  • استفاده مناسب از کلمات کلیدی در محتوای سایت تان
  • مبلغ قابل پرداختی در ازای هر کلیلک

 

نکات قابل اهمیت در تبلیغات گوگل

  • حتما در متن تبلیغاتی و محتوای متنی سایت تان باید از کلمات کلیدی استفاده کرده باشید تا ربات های گوگل راحت تر بتوانند این ارتباط را شناسایی کنند.
  • سرعت لود شدن سایت شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است هر چه یک وب سایت سریع تر لود شود کیفیت بهتری را به خود اختصاص می دهد.
  • مجموع حاصلضرب مبلغ پیشنهادی شما در ازای هر کلیلک و کیفیت تبلیغ شما، میزان جایگاه سایت تان را در گوگل تعیین می سازد

 

میزان هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

هزینه تبلیغات در گوگل با توجه به موارد ذکر شده در بالا متغیر است، شما می توانید نوسانات موجود در مقادیر تبلیغاتی که از طریق گزارش هایی که توسط گوگل دریافت می کنید را مشاهده نمایید. فقط این نکته را بهتر است به خاطر بسپارید، در صورتی که مبلغ پیشنهادی شما کمتر از مبلغ تعیین شده در مزایده باشد، تبلغ شما نشان داده نخواهد شد.

 

چه مجموعه ای را برای ارسال درخواست تبلیغات در گوگل انتخاب کنیم؟

  • تمامی وب سایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند برای انجام تبلیغات در گوگل مناسب هستند.شما می توانید با توجه به تعرفه های مشخص شده و تجارت آنها، مجموعه مورد اعتماد خود را انتخاب سازید.

 

 

با توجه به اینکه گوگل کشور ایران را تحریم کرده، نگرانی از بایت ارسال تبلیغات خود در گوگل را نداشته باشید، امن یار با تخصص در زمینه تبلیغات در گوگل شما را برای رسیدن به نتایج بهتر همراهی خواهد کرد.

چرا انتخاب ما ؟

 پشتیبانی ۲۴ ساعته  و ۷ روز هفته

پشتیبانی ۲۴ ساعته ما باعث می گردد که هر موقع از هفته یا در شبانه روز به مشکل برخوردید بتوانید با کمک ما مشکل را رفع کنید .


 کمترین قیمت بهترین عملکرد

قیمت غیر قابل مقایسه با رقبا به علت خرید شارژ بالا و گرفتن تخفیف از گوگل . با بیش از ۴ سال سابقه درخشان  و تجربه در این زمینه .


صادق و قابل اعتماد

استفاده از SSL  در تمام قسمت های سایت و اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی وزارت ارشاد و همچنین با مشتری مداری و احترام به تمامی مشتریان .


سرعت نمایش تبلیغات

نمایش تبلیغات شما در ۳۰ دقیقه پس از سفارش شما می باشد ولی ممکن است به دلیل بررسی سایت و آگهی شما توسط گوگل تا ۱۰ روز کاری طول بکشد .

پشتیبانی ۰۹۱۳۸۰۰۰۹۸۷

درباره مدیر ؟

content_24content_23

سلام خدمت شما بازدید کننده عزیز من ۲۹ سالمه و با بیش از ۱۰ سال سابقه مفید در زمینه شبکه و طراحی سایت و با چندین مدرک بین اللملی توانسته ام در این زمینه با پشتکار و بدست آوردن تجربه فروان یک حرفه ای بشوم که باعث میشود بتوانم در سریع ترین زمان یک شبکه یا سرور یا یک سرویس را عیب یابی و یا کانفیگ کنم و علاوه بر درآمد جایگاه خوبی در جامعه داشته باشم و طی این سال ها یکی از چیزهایی که متوجه شده ام و بارها و بارها دیده ام را به شما می گویم ، یک حقیقت : در هر شغل و حرفه ای که هستید در ایران اگه میخواید موفق باشید یک حرفه ای باشید نه یک شخص عادی شاید خودتون هم زیاد دیده باشید مثلا یک فلافل فروشی توی یک جای پرت با یه مغاره کوچیک سرش صف کشیده شده و یا یه لباس فروشی یا ... اینها یا حرفه ای هستند یا یک محصول خاص دارند و تلاش کردند و زود نا امید نشدند . امید وارم موفق و پیروز باشید .

افتخارات و مدارک من