با افزایش روز افزون کاربران در دنیای وب، شما بهتر است از برنامه نویسی برای ایجاد سایت خود استفاده نمایید که هم در گذر زمان قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد و هم در زمان و هزینه ابتدایی ساخت وب سایت مجموعه تان صرفه جویی شود ما برای حل سوال های احتمالی در ابتدای مسیر راه اندازی وب سایت؛ اطلاعاتی در این حوزه را برای شما گردآوری کردیم:


PHP چیست؟

پی اچی پی (PHP) یک زبان برنامه نویسی برای ایجاد وب سایت های پویا است. با گستردگی سطح کاربران HTML پاسخگوی مناسبی برای مدیران سایت ها نیست زیرا با افزایش کاربران، مدیران نیاز دارند ابزارهای بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهند پس نیاز به زبان برنامه نویسی است که هم انعطاف پذیر لازم را جهت افزایش ابزارهای تازه داشته باشد و قابل گسترش باشد. نمونه ای از ابزارهای مورد انتظار از وب سایت هایی با کاربران گسترده، جمع آور منابعی از داده ها مانند بانک های اطلاعاتی، فروشگاه های آنلاین، عضویت و… است که هر روز افزایش می یابد.


 • یکی از متداول ترین بانک های اطلاعاتی که در PHP بکار گرفته می شود MY SQL است.

my sql چیست؟

یک سیستم مدیریتی گسترده ای است که همچون پایگاه داد امکان ذخیره سازی، جستجو و مرتب کردن داده را فراهم ساخته است. سرورهای MY SQL به چندین کاربر اجازه استفاده از داده ها را در یک زمان می دهد.


چرا طراحی سایت با php بهتر است؟

 • بیشترین محبوبیت PHP به دلیل باز بودن کدهای آن است و این موضوع به سرعت ایجادسازی سایت کمک شایانی میکند و می تواند به صورت یک قالب CMSکلیه نیازها و در خواست های کاربران را به آسانی به مرحله اجرا درآورد.
 • هاست هایی که میزبان PHP هستند ارزان ترین هاست ها را به خود اختصاص داده اند پس طراحی سایتی با PHP هزینه های جانبی مثل خریدن هاست را کاهش می دهد.
 • یکی از مهمترین دلیل محبوبیت زبان برنامه نویسی PHP میزان امنیت و پایداری بالایی است که بر روی پلتفروم هایی مانند ویندوز ، لینوکس و مکینتاش قابل اجرا است.
 • سرعت عملکرد و اجرای برنامه ها با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP افزایش می یابد.
 • در ساخت سایت با PHP سایت شما با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP در زمان کوتاه تری انجام می گیرد.

ویژگی های طراحی سایت با php

 • زبان برنامه نویسی PHP آسان است و اسناد آنلاین بسیار خوبی متناسب با کارکردهای انجام شده در این حوزه را در دسترس برنامه نویسان قرار می دهد این به این معناست که این زبان برنامه نویسی به خوبی پشتیبانی می شود، فرم ها و برنامه های متعددی در مورد روش های مختلف استفاده از PHP وجود دارد که مدیران سایت به راحتی می توانند از تجارب دیگر برنامه نویسان استفاده کنند و این امر به سرعت ایجاد یک سایت کمک زیادی کند.
 • به دلیل محبوبیت هایی از جمله سرعت و امنیت در خصوص زبان PHP چالش های کمتری را برای برنامه نویسان ایجاد می سازد هر چه افزایش انتخاب این زبان برنامه نویسی گسترده تر شود نیاز مدیران به افزودن ابزارها در وب سایت شان با راحت تری بیشتری انجام می گیرد.
 • زبان برنامه نویسی PHP این امکان را به مدیران سایت می دهد تا با کاربران خود با استفاده از HTML ارتباط برقرار کنند و سایت ها با کمک از طراحی فرم های ساده مانند پست الکترونیک یا درگاه های خرید سفارشات مشتریان و کاربران را سریع تر انجام می دهند و این باعث رضایت بیشتر مشتریان و کاربران از سایت آنها می شود.
 • مدیران سایت می توانند از طریق برنامه نویسی PHP فرم های ارتباطی آنلاین و سیستم پیام رسانی خصوصی برای کاربران سایت خود ایجاد سازند.
 • داینامیک بودن زبان برنامه نویسی PHP این قابلیت را برای وب سایت ها ایجاد می سازد تا بتوانند وب سایت شما را توسعه دهند و به صورت اتوماتیک قابلیت های تازه را در سایت شما ایجاد نمایند و این قابلیت ها به صورت خودکار به روز شود.

 

این روزها قالب های متنوعی تحت وردپرس از سایتهای فروش قالب های آماده سایت، خریداری می شود جالب است بدانیم که وردپرس خود با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و یک برنامه نویس PHP به راحتی می تواند با قالب های وردپرس طراحی های تازه و سایت های متفاوت ایجاد کند. مجموعه امن یار با بهره مندی از تجارب مختلف در حوزه برنامه نویسی PHP آمادگی خود را در طراحی سایت با PHP مجموعه شما اعلام می نماید .

 

سفارش آنلاین طراحی سایت با php