طراحی سایت مشاوره

علم انسان شناسی از دیرباز تاکنون یاری دهنده همه ی افراد در حوزه های مختلف زندگی شخصی و اجتماعی آنها به شمار می رود، بدون شک با آگاهی از شخصیت انسانها و نوع رفتارشان می توان روابط خود را مدیریت نمود. گسترده گی این علم فقط برای روانشناسان و متخصصین این علوم نبوده است تا جایی که امروزه می بینیم نه تنها افراد علاقه مند به حوزه روانشناسی بلکه هر فردی در جامعه به دنبال فراگرفتن این علم است. کاربرد روانشناسی در جامعه امروز پیش از هر اقدامی مانند انتخاب رشته تحصیلی، شغل و ازدواج مرسوم است. از این رو طراحی وب سایت به موسسه های خدماتی همچون کلینیک های روانشناسی کمک بسیاری می نماید. این موسسات می توانند علاوه بر خدمات حضوری خود سایت اختصاصی به مجموعه خود را داشته باشند.

 

امکانات فراهم شده در طراحی سایت مشاوره

  • خیلی از افراد جامعه علاقه مند به یادگیری مطالب در حوزه روان شناسی هستند ولی متاسفانه نمی توانند از بین منابع موجود یک طبقه بندی مناسبی از مطالب روان شناسی داشته باشند سایت شما با بخشی با عنوان وبلاگ دانش طبقه بندی شده ای را در حوزه روانشناسی در اختیار این افراد قرار می دهد.
  • استفاده از سیستم پرسش و پاسخ به صورت آنلاین
  • گروهی از افراد پیش از استفاده از مشاوره برای آشنایی با برخی از نقاط ضعف و قوت خود علاقه دارند در سیستم آزمون های آنلاین شرکت کنند و با استفاده از تست روانشناسی برخی ویژگی های رفتاری خود را در قالب یک سبک رفتاری یا نوع شخصیت بشناسند ما با راه اندازی سیستم تست روانشناسی آنلاین سایت روانشناسی شما را ویژه طراحی می نماییم.
  • امکان وقت دهی به درمان گران
  • سیستم مشاوره به صورت آنلاین

 

چرا طراحی وب سایت مشاوره ؟

کارمندان موسسات و شرکتها و افرادی که ارگان های مختلف مشغول فعالیت هستند علاقه مند به استفاده از خدمات مشاوره هستند اما به دلیل محدودیت زمانی امکان مشاوره به صورت حضوری را ندارند با راه اندازی مشاوره به صورت آنلاین خدمات مجموعه خود را از حالت محدودیت در مکان و زمان خارج می سازید و یا برای مشاوره روانشناسی تلفنی  توضیحات مرتبط با مراحل نوبت دهی تا پرداخت حق مشاوره را با کاربران خود به اشتراک می گذارید.

 

  • بخش های متنوع در حوزه مشاوره

مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، خانواده، فردی و حتی گروهی از جمله خدماتی است که در کلینیک و موسسات روانشناسی انجام می شود با ایجاد صفحاتی مربوط به این بخش ها و تهیه محتوا مناسب برای شرح کامل خدمات مجموعه شما، به صورت شفاف کاربران را با نحوه فعالیت شما آشنا می سازیم.

  • تهیه محتوا مناسب چگونه است؟

اولین سایت ها در حوزه روانشناسی که در ابتدای موتورهای جستجو نمایش داده می شوند نمونه بارز سایت هایی با محتوا مناسب و البته استفاده درست از اصول بهینه سازی سایت هستند چنانچه شما بخواهید در حوزه کسب و کارهای اینترنتی رقابت داشته باشید بعد از طراحی سایت به نکات مرتبط با رتبه بندی سایت خود باید توجه نمایید.

  • آیا داشتن فروشگاه اینترنتی برای سایت روانشناسی نیز کاربرد دارد؟

بله، معمولا بخشی از خدمات کلینیک و یا موسسات روانشناسی برگزاری کارگاه ها و همایش های عمومی و تخصصی برای افراد عمومی و یا فارغ التحصیلان یا متخصیصن روانشناسی است با ایجاد قسمت فروشگاه آنلاین می توانید پیش از شروع دوره ها امکان ثبت نام و پرداخت از طریق سیستم بانکی آنلاین را برای کاربران مجموعه خود فراهم نمایید.

 

 

سفارش آنلاین طراحی وب سایت مشاوره