شما صاحب یک کسب و کار در یک صنعت خاص هستید، تمایل دارید در فضای اینترنت صفحه مشخصی را به نام بِرند خود داشته باشید، از سوی دیگر رقبای خود را می بینید که از طریق لینک های مرتبط با فعالیت خود هر روز بیشتر از قبل مشتریان بیشتری را به تجارت خود جلب می کنند. نیاز نیست نگران باشید و یا احساس کنید فرصت را برای داشتن جایگاه مناسب در حوزه وب از دست دادید، بیاد داشته باشید که ما در اینجا علاوه بر آگاهی دادن موضوعات مرتبط در حوزه وب و فناوری اطلاعات یاری رسان دهنده شما در این مسیر خواهیم بود.

هر کسی که بخواهد در حوزه ی کسب و کارهای اینترنتی یک جایگاه اختصاصی برای خود داشته باشد بهتر است در مورد طراحی سایت اختصاصی اطلاعات اجمالی بدست بیاورد تا بتواند نیازهای خود را در مورد ایجاد یک وب سایت بداند و قابل اعتماد ترین مجموعه را برای طراحی وب سایت اختصاصی انتخاب سازد.
وجود یک صفحه اختصاصی در دنیای وب، این امکان را برای مشتریان شما ایجاد می کند تا هر زمان به شما نیاز داشته باشند با اولین جستجو به سوی سایت شما هدایت شوند.
این هدایت سازی ملزم به داشتن یک تیم با تجربه متشکل از برنامه نویسان، طراحان و بازاریاب های اینترنتی است تا با بهره گیری از دانش و تجربه خود، همچنین شناخت رقبای شما بهترین مسیر را در جهت گسترده سازی کسب و کارتان به شما معرفی سازند.


چرا طراحی سایت اختصاصی؟

اگر در فضای اینترنت جستجو کرده باشید متوجه خواهید شد که هر شاخه از فعالیت های تجاری و خدماتی از سایت های مخصوص خود استفاده می کنند در واقع تمامی ابزارها و قالب سایت ها متناسب با نوع خدمات آنها طراحی و ایجاد می شوند، استفاده از یک ساخت اختصاصی این امکان را ایجاد می کند تا مشتریان با مراجعه به سایت اختصاصی شما براحتی بتوانند درخواست یا سفارش خود را ارسال نموده و نتیجه مطلوب را کسب نمایند.


آیا مدیران به تنهایی توانایی تحلیل و بررسی سایت مناسب جهت فعالیت خود را دارند؟

حوزه طراحی وب سایت اختصاصی نیاز به متخصصان با تجربه خود دارد، افرادی با شناخت کافی در حوزه وب این توانایی را دارند تا در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین قالب را به مجموعه ی شما پیشنهاد دهند، مدیران به عنوان کارفرمایان اصلی حق اظهار نظر و حتی تایید قالب های پیشنهادی را خواهند داشت، ولی در مرحله ی ابتدایی حضور کارشناسان در این زمینه مطمئن ترین راه انتخابی برای شماست.


روند طراحی سایت اختصاصی به چه شکل است؟

ابتدا طراحان وب سایت قالب هایی که بصورت نمونه برای کسب و کار شما مناسب است را به مدیران یا کارفرمایان آن کسب و کار پیشنهاد می دهند، این قالب ها نتیجه تحلیل و بررسی نوع فعالیت شماست، نیاز مشتریان و ابزارهایی که بهتر است در دیدکاربران قرار بگیرد و از سوی دیگر نقاط قوتی که فعالیت، کالا و خدمات شما را به واضح ترین شکل ممکن نشان دهد. معمولا متخصصین وب سایت ها سعی می کنند از نمونه های دمو استفاده کنند تا ذهن مدیران به خوبی بتواند فضای طراحی سایت اختصاصی خود را بهتر درک کنند و نظرهای سازنده ای در مسیر خواست های خود ارائه دهند.


سایت اختصاصی فقط برای یک بار طراحی می شود؟

پیش از این در مورد ایجاد نمودن وب سایت و انواع آنها صحبت کرده ایم، نیاز های کلی مجموعه شما به طراحی وب سایت اختصاصی این خط مش را می دهد تا از نوع طراحی متفاوت و منحصر به شاخه کاری شما استفاده کنند، اسکلت یا طرح ابتدایی یکبار برنامه نویسی و پیاده سازی می شود اما با پیشرفت ابزارها در دنیای برنامه نویسی و وب این امکان وجود دارد که سایت اختصاصی خود را ارتقاء دهید و حتی با ایجاد ابزارهای جدید فرآیند جذابیت سایت خود را برای کاربران حفظ کنید.


در یک طراحی وب سایت اختصاصی چه عواملی اهمیت فراوانی دارد؟

محتواهای سایت های اختصاصی متناسب با همان مجموعه انتخاب و تولید می شود، با توجه به اینکه در مرورگرها شناخت سایت ها توسط کلمات خاص (کلیدی) امکان پذیر است، در واقع وجود یک محتوای اختصاصی می تواند برای هر یک از کاربران اعتمادی ایجاد سازد تا مجددا به بازدید سایت شما بیایند. بهینه سازی سایت اختصاصی شما از دیگر موارد با اهمیت است که باید مورد توجه مدیران سایت قرار بگیرد، پس از داشتن یک سایت اختصاصی، تبلیغات و معرفی خود به کاربران نیز از موارد مهم در توسعه کسب و کارتان است که نباید از نقطه توجه مدیران خارج شود.

در طراحی وب سایت اختصاصی دو مسیر پیش روی مدیران است، استفاده از سیستم های مدیریت محتوایی نظیر وردپرس و یا سایتی که از پایه نیاز به برنامه نویسی دارد. معمولا سایت هایی که به صورت اختصاصی برای کسب و کارها تهیه می شود از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است و نیاز به هزینه بیشتری دارد اما قالب های از پیش طراحی شده هزینه های کمتری را در برمی گیرد و از سوی دیگر ممکن است کلیه انتظارهای مدیران و کارفرمایان را برآورده نسازد. انتخاب هر کدام از این مسیرها به عهده کارفرمایان و درخواست کنندگان سایت است که چه میزان انتظاری از طراحی سایت اختصاصی ارزان دارند.

سفارش آنلاین طراحی وب سایت اختصاصی